5 канал

У справі Кононенка-Абромавичуса обійдуться без поліграфа – НАБУ

Допит обох фігурантів триває - наразі обидва вони перебувають у статусі свідків

У справі Кононенка-Абромавичуса обійдуться без поліграфа. Про це "5 каналу" заявив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

За його словами, нині міністра економічного розвитку Айвараса Абромавичуса та народного депутата Ігоря Кононека допитують як свідків. Але якщо провину нардепа доведуть, то він перейде в розряд обвинувачених.

"Зараз допитуються люди. Ми проаналізуємо усе. Рішення, яке буде прийнято, буде обґрунтованим. І потім буде демонстрація цих відео, щоб пояснити, чому ми прийняли таке рішення. Поліграфи ми застосовували, я про це розповідав, коли ми проводили конкурс. Але у Кримінальному процесуальному кодексі такого джерела доказів, як з використанням детектора брехні, немає", - заявив Ситник.

Нагадаємо, раніше Ігор Кононенко заявив, що хоче очної ставки з Абромавичусом, і наполягав на використанні поліграфа під час допиту.

3 лютого міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив, що покидає своє крісло через блокування важливих реформ і тиск на його команду. Чільник МЕРТ повідомив, що без його відома вирішуються питання, які відповідають інтересам окремих людей: "Ці окремі люди мають імена. І одне ім'я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко". 

Попередній матеріал
Ситник: НАБУ передасть перші корупційні провадження до суду в кінці лютого
Наступний матеріал
Єдиний український "Антей" здійснив пробний політ після ремонту
Теги:
Loading...

В Антикорупційному бюро закінчився допит Ігоря Кононенка

Кононенко хоче очної ставки з Абромавичусом

Кононенко-Абромавичус: емоційне "розслідування" за зачиненими дверима

Фрагмент відео з допиту Абромавичуса можуть оприлюднити

Ситуація з Абромавичусом стала каталізатором змін в уряді, які мають відбутися - представник Нацради реформ

5 канал - трансляція наживо