Юрій Апухтін 5.ua

У справі антимайданівця Апухтіна оголошено перерву до 26 травня

  Суд у Харкові оголосив перерву до 26 травня у справі антимайданівця Юрія Апухтіна.

  Лідера проросійських  об’єднань "Юго-Восток" і "Велика Русь" Юрія Апухтіна звинувачують у спробі насильницького повалення  конституційного ладу України та  захопленні державної влади. Крім того у провину ставляться публічні закликів до зміни територіальної цілісності країни під час торічних мітингів антимайдану.

  На першому засіданні по суті Юрій Апухтін заявив, що свою провину не визнає. Натомість прокуратура наполягає, що має достатньо доказів в матеріалах справи.

  "Його метою було апелювання до органів влади, до людей, громадян про те, щоб законними способами такі провести зміни в державі, які допомогли б зберегти і державність, уникнути зіткнень якихось, конфліктів. І його чітка позиція була, що це федерація, така, як він сказав, у США, в Німеччині, в Росії", - розповів Дмитро Тихоненков, адвокат Юрія Апухтіна

  "Прокуратура вважає, що на стадії досудового слідства було зібрано достатній об’єм доказів для того, щоб представляти цю справу в суді та довести вину... . У матеріалах справи є документальні докази, є відеоматеріали,  покази свідків, які будуть допитані у судовому засіданні", - пояснила прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

  Попередній матеріал
  На Волині попрощалися із загиблим бійцем 51-ї механізованої бригади
  Наступний матеріал
  У таборі "Лісова застава" живописці провели майстер-клас для дітей із Донбасу

  СБУ затримала антимайданівку, причетну до низки вибухів в Одесі

  Харківський суд переніс розгляд справи антимайданівця "Топаза" на 25 травня

  На Київщині судитимуть селищного голову, котрий залучав підлеглих працівників до "антимайданівських" заходів

  "Антимайдан" є виразом радянської свідомості – радник міністра МВС