СБУ 5.ua

У СБУ заявили, що звільнені Наливайченком керівники будуть відновлені на посадах

  Співробітники Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ, яких звільнив Валентин Наливайченко, оскаржують таке рішення в окружному адміністративному суді Києва.

  Про це повідомляє прес-служба суду. Зокрема, до установи вже надійшов позов із вимогою визнати рішення про звільнення протиправним та скасувати наказ Голови служби безпеки України. Окружний адміністративний суд Києва вирішує питання щодо відкриття провадження у цій справі.

  Тим часом перший заступник голови Служби безпеки Юрій Артюхов під час засідання профільного комітету Верховної Ради заявив: звільнених керівників відновлять на посадах. Мовляв, він особисто може ручитися за своїх підлеглих, адже ті продемонстрували якісну роботу. Юрій Артюхов, зокрема, нагадав про затримання найбільшої в історії України контрабанди героїну майже на півтора мільярда гривень.

  Нагадаємо, 12 червня Валентин Наливайченко заявив, що звільнив заступників начальника Головного управління і начальників управлінь боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ. "Я зроблю все для того, щоб викорінити корупцію", - заявив він, зазначивши, що це не останні кадрові рішення у цьому напрямку.

  Попередній матеріал
  Агресія РФ проти України спрямована на дестабілізацію кордонів НАТО – міністр ВПС США
  Наступний матеріал
  Серйозних зрушень у забезпеченні і роботі рятувальників не було з часів СРСР – пожежник
  Теги:
  Loading...