5 канал

У "Самопомочі" вважають, що питання відставки уряду назріло

Необхідно знайти консолідуючу фігуру на посаду прем'єр-міністра

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив народний депутат від "Самопомочі" Любомир Зубач.

"Наша позиція чітка і послідовна. Ми не міняємо своєї позиції. Ми зараз ведемо, звичайно, дискусії щодо того, щоб визначити формат, як далі рухатися, але стосовно відставки уряду - очевидно, це питання назріло", - зазначив він.

За словами народного депутата, необхідно переходити від ультиматумів до пошуку консолідуючої фігури на посаду прем'єр-міністра.

"Треба відставити питання прізвищ на задній план ... я думаю, що і "Народний фронт" до цього прийде. Я думаю, що не треба ультиматумів, що тільки от Арсеній Петрович - прем'єр і все або виходимо із коаліції, ми так питання не ставимо. Треба знайти консолідуючу фігуру", - додав Зубач.

Як повідомляв 5.ua, за словами голови Верховної Ради Володимира Гройсмана, саме парламент має вирішити урядову кризу. Спікер заявив, що в понеділок, 8 лютого, керівники фракцій коаліції зустрінуться з Арсенієм Яценюком, щоби розглянути подальші кроки Кабміну. Та вчора Рада коаліції не змогла ні про що домовитися і запланувала продовжити засідання у вівторок, 9 лютого. Та сьогодні його не відбулося. 

Попередній матеріал
Українську біатлоністку запідозрили у вживанні забороненого препарату
Наступний матеріал
Необхідно змінювати принципи роботи парламенту, а не оновлювати обличчя нардепів - політексперт
Теги:
Loading...