5.ua

У Росії вистачить ресурсів на ведення двох конфліктів, але інтенсивність бойових дій в Україні буде зменшена – експерт

На думку директора Центру близькосхідних досліджень, у Російській Федерації вистачить ресурсів на ведення бойових дій в обох країнах – і в Сирії, і в Україні, однак на Донбасі інтенсивність зменшиться.

Про це Ігор Семиволос заявив сьогодні, 30 вересня, в ефірі "5 каналу". "Ресурсів у Росії вистачить на ведення двох конфліктів, але очевидна інтенсивність конфліктів в Україні буде зменшена. Оскільки реально важко контролювати ці процеси", - сказав він.

Водночас експерт зауважив, що війну легко розпочати, але складно з неї вийти: "Приклад України – це якраз той приклад, коли Путін дуже легко таким самим рішенням Ради федерації увійшов в Україну і досі, вже 1,5 роки, вони не може звідти вийти. Сирійська ситуація буде приблизно така сама або ще гірша для Путіна". 

Нагадаємо, сьогодні Росія завдала першого авіаудару в Сирії - однак не по ісламістах, а по опозиціонерах. Зазначимо, сьогодні невдовзі перед початком бомбардування верхня палата російського парламенту дала Путіну офіційну згоду на використання російських ВПС у Сирії.

За таке рішення Рада федерації РФ проголосувала одноголосно. За офіційними даними, це питання було поставлене на розгляд після запиту президента Сирії Башара Асада про військову допомогу в боротьбі з "Ісламською державою"

Попередній матеріал
Фабіус: Франція може відкрити кримінальну справу проти влади Сирії попри опір Росії та Китаю
Наступний матеріал
В РФ розповіли про "успіхи" авіаударів по Сирії і опублікували відео
Теги:
Loading...