Порошенко
5.ua

У разі нового витка російської агресії Україна одразу отримає летальну зброю від Заходу - Президент

  Якщо на Донбасі буде розпочатий новий виток агресії, проти Росії будуть введені нові санкції, а Україна негайно отримає летальну зброю.

  Про таке Президент України Петро Порошенко заявив у інтерв’ю телеканалу "1+1", повідомляє прес-служба глави держави.

  "Якщо буде розпочатий новий виток агресії проти України, можу впевнено стверджувати, що ми негайно отримаємо і летальну зброю, і нову хвилю санкцій проти агресора. Ми будемо діяти жорстко та скоординовано", – заявив Президент.

  Порошенко повідомив, що Україна має контракти з низкою країн ЄС на поставки зброї, в тому числі – летальної. Він нагадав, що офіційне ембарго ЄС на постачання зброї Україні було знято.

  Окрім того, Президент назвав доленосним рішення Президента США щодо постачання Україні оборонної зброї, яка включає бронетехніку, тактичні безпілотні літальні апарати, контрбатарейні станції. Як він зазначив, ці засоби підвищують точність та ефективність української зброї, а тепловізори та радари для виявлення руху допомагають протидіяти розвідувально-диверсійним групам противника.

  Президент також повідомив, що Україна зараз відновлює пошкоджену техніку, військові проходять інтенсивні бойові навчання, а по найбільш танконебезпечних напрямках відбувається мінування і будуються інженерні споруди за новим планом і проектами.

  Попередній матеріал
  За два тижні поновиться боротьба за путівки до фінального турніру чемпіонату Європи з футболу
  Наступний матеріал
  Не все так погано в Євросоюзі, як прогнозували, просто європейцям треба дати час – науковець

  Порошенко затвердив план будівництва фортифікацій для ЗСУ

  Україна нарощує бойовий потенціал ЗСУ – Порошенко на засіданні РНБО

  Порошенко звільнив Смешка з посади штатного радника Президента

  Порошенко: підтримка США для України - це питання виживання як незалежної держави