У рамках оновлення керівного складу в Міноборони та ЗСУ на посади призначено понад 140 учасників АТО

  Понад 140 учасників Антитерористичної операції призначені на посади у рамках оновлення керівного складу в структурах Міноборони та Збройних Сил.

  Про це повідомив Міністр оборони Степан Полторак під час розширеного засідання колегії вітчизняного оборонного відомства, передає урядовий портал. За його словами, нині завершується реформування Міністерства оборони, Генерального штабу Збройних Сил та інших органів військового управління. У процесі оптимізації чисельності апарату відомства будуть скорочені 145 посад, зазначив Полторак.

  "Ми не повинні допустити пропорційного скорочення усіх структурних підрозділів. Під час скорочення ми маємо використовувати принципи функціональності, корпоративності, забезпечення наступності тощо", - сказав він.

  Під час розширеного засідання колегії йшлося і про заходи щодо створення Сил спеціальних операцій та опрацювання пілотного проекту з відродження та розвитку Військово-Морських Сил Збройних Сил.

  Полторак також наголосив, що незадоволений роботою окремих керівників Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил. "Питання прогнозування і перспективного планування, впровадження системних змін у діяльності не стали пріоритетами окремих керівників, ця копітка робота підмінюється перманентним моніторингом стану справ на певній ділянці роботи. Міністерство оборони усвідомлює ризики, пов'язані з таким станом справ. За кожним фактом неналежного виконання обов'язків я прийматиму відповідні рішення, зокрема кадрові", - зазначив Міністр оборони.

  Нагадаємо, станом на 4 серпня статус учасника бойових дій отримали 67 тис. 697 військовослужбовців та працівників Збройних Сил України.

  Попередній матеріал
  Теракти в Афганістані: 42 людини загинули, ще 240 осіб поранені
  Наступний матеріал
  За минулу добу один український військовий загинув, ще дев'ятеро поранені - Лисенко