uapress.info

У Радикальній партії спростовують інформацію про те, що Мосійчуку сьогодні робили операцію

  Інформація про те, що народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука прооперували не підтвердилася.

  Таке повідомлення з'явилося на сторінці Ігоря Мосійчука у Facebook. 

  "Деякі ЗМІ почали поширювати інформацію, що начебто зараз після госпіталізації в лікарню швидкої медичної допомоги Ігорю Мосійчуку роблять операцію. Це не не відповідає дійсності", - йдеться у повідомленні.

  Прес-служба "радикала" зазначила: "Ігор Володимирович дійсно госпіталізований в реанімаційне відділення ЛШМД, його попередній стан важкий, наявна внутрішня кровотеча. Проте ще добу він буде знаходитись під наглядом лікарів і лише після проведення всіх необхідних аналізів і обстежень можна буде говорити про точний діагноз і призначення конкретного лікування".

  Зазначимо, що попередня інформація про операцію Мосійчука з'явилася відповідно до коментаря представниці прес-служби "Радикальної партії" Олега Ляшка Ольги Зубко. Проте на даний момент жодного повідомлення на її сторінці у Facebook немає.

  Нагадаємо, сьогодні Мосійчука забрали із зали Апеляційного суду Києва в лікарню швидкої медичної допомоги. Під час засідання суду "радикал" розповів, що вчора через болі у шлунку двічі втрачав свідомість в ізоляторі тимчасового тримання.

  Зазначимо, що Апеляційний суд Києва переніс розгляд апеляції на арешт народного депутата Ігоря Мосійчука на 13 жовтня.

  Попередній матеріал
  Експерт щодо антикорупційного закону: Майно хабарників арештовуватимуть за новими правилами
  Наступний матеріал
  Київрада відмовилася цього року виплачувати зовнішні борги столиці
  Теги:
  Loading...