Офіційний сайт Президента України

У Раді зареєстрували подання Президента на звільнення Шокіна

  Згаданий проект постанови зареєстрували 22 лютого під №4122

  У Верховній Раді зареєстровано проект Постанови про надання згоди на звільнення Президентом України Віктора Шокіна з посади Генерального прокурора України.

  На офіційному сайті українського парламенту вказано, що згаданий проект постанови зареєстрували 22 лютого під №4122. Ініціатором документа виступив Президент Петро Порошенко.

  Наразі текст проекту постанови на сайті Ради відсутній. Водночас зазначається, що документ "передано на розгляд керівництва".

  Нагадаємо, 19 лютого Петро Порошенко вніс пропозицію щодо надання згоди Верховної Ради України на звільнення Віктора Шокіна з посади Генерального прокурора України.

  Як повідомляв 5.ua, 16 лютого Порошенко заявив, що мав зустріч з генеральним прокурором Шокіним та звернувся до нього з пропозицією, щоб він написав заяву про відставку. Пізніше стало відомо, що Шокін з 15 лютого перебуває у відпустці і в четвер має вийти на роботу. 18 лютого прокурор ГПУ Владислав Куценко повідомив, що Шокін продовжив собі відпустку. Проте вранці 19 лютого стало відомо, що заява генпрокурора Шокіна про звільнення надійшла до Адміністрації Президента.

  Попередній матеріал
  У "Зайцевому" прикордонники затримали угорця, який міг воювати у складі "ДНР"
  Наступний матеріал
  Внаслідок авіаударів саудівської авіації в Ємені загинули щонайменше 30 мирних мешканців
  Теги:
  Loading...