У Раді зареєстровані законопроекти по денонсацію угод з РФ щодо Чорноморського флоту

  У Верховній Раді сьогодні зареєстровано кілька законопроектів щодо денонсації угод між Україною та Російською Федерацією стосовно Чорноморського флоту.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Законопроект під №0023 про денонсацію Угоди між Україною та РФ з питань перебування ЧФ РФ на території України в понеділок зареєстрував лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко і низка народних депутатів з його фракції.

  Крім того, ці ж депутати запропонували проект закону №0024 про денонсацію Угоди між Україною та РФ про статус і умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, Угоди між Україною і РФ про параметри розділу Чорноморського флоту та Угоди між урядом України та урядом Російської Федерації про взаєморозрахунки, пов'язані з поділом Чорноморського флоту та перебуванням ЧФ РФ на території України. Крім них, зареєстровано також законопректи про денонсацію Угоди між урядом України та урядом РФ про використання полігону злітно-посадкових систем "Нитка", та про взаємодію з питань попередження надзвичайних ситуацій, пожеж і ліквідації їх наслідків у населених пунктах, в яких розташовано об'єкти Чорноморського флоту Російської Федерації на території України. Тексти документів на сайті парламенту поки що відсутні.

  Тим часом, Путін підписав закон "Про припинення дії угод, що стосуються перебування Чорноморського флоту РФ на території України" ще 2 квітня 2014. Документ припиняє дію угоди між РФ і Україною про параметри поділу Чорноморського флоту, підписаного в Києві 28 травня 1997 року, угоди про статус та умови перебування Чорноморського флоту РФ на території України, підписаного в Києві 28 травня 1997 року, і російсько-української міжурядової угоди про взаєморозрахунки, пов'язані з поділом ЧФ та перебуванням Чорноморського флоту РФ на території України, підписаного в Києві 28 травня 1997 року.

  Крім того, закон припиняє дію угоди між Москвою і Києвом з питань перебування ЧФ РФ на території України, підписаного в місті Харкові 21 квітня 2010 року. Українська сторона досі не денонсувала ці угоди.

  Попередній матеріал
  У Ємені поновилися запеклі бої
  Наступний матеріал
  В США затвердили перший препарат для лікування жертв ядерних катастроф

  Росія офіційно повідомила Україну про припинення угоди щодо ЧФ РФ

  Путін підписав закон про розірвання угод з Україною щодо ЧФ

  Держдума денонсувала угоди про базування ЧФ у Криму

  Британія виступає за постійну присутність сил НАТО в Чорному морі