www.ednist.info

У Раді Геращенко звинуватив одного із заступників голови СБУ в покриванні контрабанди

  Радник голови Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко звинуватив одного із заступників керівника Служби безпеки України в покриванні контрабанди.

  Про це він заявив на сьогоднішньому пленарному засіданні Верховної Ради.

  За словами Геращенка, минулого тижня в порт Ізмаїл Одеської області прибуло судно з окупованої Феодосії. Його затримали співробітники СБУ. На контрабандному судні виявили 5,8 тисяч тонн дизельного палива. Це, на його думку, могло завдати бюджету України збитків на 23 млн гривень.

  Як запевняє радник очільника МВС, після того, як корабель був затриманий, до нього почали надходити дзвінки від одного із заступників керівника СБУ з вимогою відпустити незаконне судно. Геращенко наголосив, що вже направив подання із прізвищем посадовця до Генеральної прокуратури України.

  "У п’ятницю о 9.30 ранку я і Тетяна Чорновол намітили прес-конференцію в "УНІАН" з цього питання. Видно, наші телефони прослуховуються Службою безпеки України, оскільки в цю ж ніч корабель був відпущений", - додав радник Авакова. Він зазначив, що відповідно до закону судно повинні були заарештувати, завести кримінальну справу через те, що воно заходить в Крим, не питаючи дозволу законної влади.

  Нагадаємо, про контрабанду палива з анексованого Росією Криму радник глави МВС Антон Геращенко вже повідомляв під час прес-конференції 29 травня. Після цього в СБУ прокоментували подібні заяви у той спосіб, що розслідування фактів контрабанди пального з окупованого Криму в Україну здійснюється органами прокуратури.

  Попередній матеріал
  Після нічних і ранкових боїв у Донецьку тривають пожежі (фото)
  Наступний матеріал
  Сьогодні у Латвії відбуваються президентські вибори

  У Наливайченка прокоментували заяви нардепів про причетність СБУ до контрабанди пального з Криму

  З анексованого Криму по морю в Україну доставляється контрабандне паливо - нардеп

  Податківці затримали три судна і вилучили контрабанди на 20 млн грн

  З початку року у межах зони АТО прикордонники затримали 200 тисяч тонн контрабандних товарів