5.ua

У питанні Податкового кодексу досягнуто компромісу – Луценко

  Влада досягнула компромісу щодо ухвалення податкової реформи.

  Про це голова парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко заявив у середу, 8 грудня, під час засідання Верховної Ради. Він повідомив, що на вчорашньому засіданні Національної ради реформ під головуванням Президента відбулася розмова про досягнення компромісу навколо Податкового кодексу.

  "Учора в цілому було досягнуто розумних компромісів і запропоноване рішення, яке визначає стратегічний результат ввести три податки: 20, 20 і два по 10 на зарплату вже у 2018 році. Звичайно, всі ми хотіли би бачити цей варіант уже наступного року, але статус країни, що воює, країни, 20% промисловості якої під окупацією, на жаль, не дозволяє цього зробити", - пояснив він.

  Також нардеп зауважив, що цей документ мав бути поданий до Верховної Ради ще у вересні: "Тому Президент у ситуації, коли уряд не впорався з цим своїм ключовим завданням, змушений був проводити заходи, аби не дестабілізувати прийняття бюджету на наступний рік".

  Нагадаємо, що сьогодні Кабінет міністрів направить узгоджені законопроекти про державний бюджет на 2016 рік і податкову реформу до парламенту. Про це раніше повідомляв прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк. 

  Попередній матеріал
  Фейгін: грудень стане останнім місяцем суду над Савченко
  Наступний матеріал
  У Раді зареєстровано законопроект, яким забороняється електропостачання до окупованого Криму
  Теги:
  Loading...