Facebook / Правий Сектор

У "Правому секторі" і ДУК прокоментували відставку Яроша

  Сьогодні, 11 листопада, Дмитро Ярош заявив, що складає із себе повноваження провідника "Правого сектора".

  Провід Національно-визвольного руху "Правий сектор" оприлюднив коментар з приводу заяви свого очільника. У ній йдеться про те, що "провідне членство" "Правого сектора" активізувало "протидію негативним тенденціям розвитку Руху", передусім – "відходу від революційної стратегії". Заявники твердять, що з ініціативи Яроша було вирішено провести конференцію за участі "провідного членства". Конференція мала визначити головні напрямні розвитку Руху і обрати його провід (до того часу діяв лише провід партії).

  Конференція відбулася 8 листопада під Києвом, але Дмитро Ярош не взяв участі у її роботі. Там було обрано новий провід, а також оголошено про невизнання чинної української влади легітимною.

  Потому, за твердженням заявників, окремі активісти ПС "налаштували Д. Яроша на невизнання рішень конференції й неприйняття революційної стратегії". "Саме діяльність цих осіб призвела до такої ситуації, за якої Д. Ярош мусив скласти повноваження", – запевняють автори повідомлення.

  Тепер новий провід НВР "ПС" хоче запросити Яроша на нову конференцію, "де будуть остаточно вирішені всі питання та розпрацьовані деталі нашої стратегії", та "посилювати Рух", готувати його до "протистояння з ворожими силами" і "очищати від агентури ворога".

  Свою заяву з приводу гучної відставки зробили і у інформаційному відділі "Добровольчого українського корпусу". Добровольці висловили "занепокоєння стосовно останньої інформації про розбіжності у поглядах керівництва НВР "Правий сектор", які призвели до оголошення наміру провідника Дмитра Яроша покинути цю посаду".

  Члени бойової частини "ПС" вважають, що за нинішніх складних умов на фронті і в тилу "НВР "Правий сектор" як ніколи має продемонструвати єдність намірів та монолітність". "Колектив "ДУК-інфо" вважає за неможливе прийняти відставку Дмитра Яроша та, фактично, залишити весь український національно-визвольний рух без адекватного керівництва", – зазначили автори заяви і запевнили, що всі інформаційні ресурси ДУК продовжать працювати згідно з завданнями, поставленими провідником Дмитром Ярошем.

  Нагадаємо, заяву про відставку опурилюднив сьогодні сам Дмитро Ярош у своєму Facebook.

  Попередній матеріал
  "Нафтогаз" узгоджує з МВФ зниження тарифів для населення
  Наступний матеріал
  ГПУ клопотатиме про арешт "діамантового прокурора" без повернення йому застави у 3,2 млн грн
  Теги:
  Loading...