5.ua

У Парижі Україна вимагатиме скасувати рішення щодо застосування російської армії за межами РФ – Єлісєєв

  Українська сторона завтра, 2 жовтня, на зустрічі "Нормандської четвірки" вимагатиме скасувати рішення стосовно застосування збройних сил РФ за межами Росії.

  Про це сьогодні, 1 жовтня, під час брифінг щодо підсумків візиту Петра Порошенка й української делегації до США повідомив заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв.

  На запитання журналіста: "Чи не вбачаєте ви в дозволі від Ради Федерації Володимиру Путіну на застосування зброї в інших країнах загрозу для України, зокрема, Донбасу?", він відповів: "Це питання, звичайно, буде порушено українською стороною завтра в Парижі. І ви знаєте, що вчора МЗС зробило відповідну заяву, у якій воно засудило це рішення і висловилося за неприйнятність таких підходів, оскільки дійсно вони йдуть усупереч букві і духу Мінських домовленостей".

  Єлісєєв наголосив, що в такому рішенні Російської Федерації Україна вбачає загрозу: "Звичайно ми наполягали і будемо наполягати на тому, щоб російська сторона це рішення скасувала, оскільки це, по суті, не сприяє деескалації ситуації на Донбасі".

  Нагадаємо, напередодні верхня палата російського парламенту дала Путіну офіційну згоду на використання російських збройних сил за межами РФ, зокрема, у Сирії. За таке рішення Рада федерації РФ проголосувала одноголосно. 

  Попередній матеріал
  Путін хоче двосторонньої зустрічі з Порошенком
  Наступний матеріал
  Відсьогодні водії зобов'язані їздити за містом з увімкненими фарами навіть удень
  Теги:
  Loading...