facebook.com/volodymyrgroysman

У парламенті Фінляндії буде створено групу дружби з Україною

  Україна і Фінляндія спільно готуватимуть зустріч керівників парламентів країн Балтії та північної Європи, заплановану на лютий у Києві.

  У ході зустрічі спікера українського парламенту Володимира Гройсмана з президентом Фінляндії Саулі Нііністьо та спікером фінського парламенту Едускунта Марією Лохелою обговорювалося питання проведення зустрічі керівників парламентів країн Балтії та північної Європи на початку наступного року. Про це повідомив Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

  "Уже найближчим часом у недавно обраному парламенті Фінляндії буде створено Групу дружби з Україною. І будемо спільно готуватися до зустрічі керівників парламентів країн Балтії і північноєвропейських країн, яку планується провести у Києві в лютому наступного року", - написав Гройсман.

  Спікер українського парламенту додав, що, як і шведські колеги, вони висловили абсолютно чітку позицію щодо підтримки територіальної цілісності України та її суверенітету.

  Нагадаємо, 8 листопада у рамках робочого візиту міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Фінляндії відбулася його зустріч із держсекретарем Петером Стенлундом, в ході якої сторони обговорили ситуацію на Донбасі, роль Росії в конфлікті на Сході України, а також питання українсько-фінського порядку денного.

  Попередній матеріал
  Путін провокує парламентську кризу в Україні навколо питання внесення змін до Конституції - Фесенко
  Наступний матеріал
  Як тільки "Ісламська держава" буде знищена, позиції Росії і Заходу щодо Сирії розійдуться - експерт