Тімонькін 5.ua

У Німеччині суд відпустив під заставу банкіра "сім'ї" Януковича

  Німецький суд відпустив під заставу банкіра "сім'ї" Януковича, колишнього заступника голови наглядової ради ВЕТЕК Бориса Тімонькіна.

  Як повідомляє Інтерфакс-Україна, сума застави невідома. Тімонькин, який з 2014 року має ізраїльське громадянство, може домагатися екстрадиції до Ізраїлю. Раніше Генеральна прокуратура України направила запит до Німеччини про його видачу.

  Нагадаємо, Тімонькіна 14 червня 2015 року затримали в місті Коттбус. За попередньою постановою суду, рішення щодо екстрадиції він повинен був очікувати у в'язниці.

  2 червня 2014 року Міністерство внутрішніх справ оголосило заступника голови наглядової ради ВЕТЕК в розшук. Тимонькін підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.255 Кримінального кодексу, - створення злочинної організації з метою здійснення тяжкого або особливо тяжкого злочину, а також керівництво такою організацією або участь у ній, або участь у злочинах, здійснених такою організацією. Компанія ВЕТЕК, що належала Сергію Курченку, була ключовим акціонером "Реал Банку" і "Брокбізнесбанку".

  Попередній матеріал
  Художник із Донецька створив у Києві мурал про ідеальне дитинство
  Наступний матеріал
  У Нацгвардії почали впорядковувати експлуатацію транспорту добровольчих батальйонів