Фото МВС України

У Німеччині банкіра "сім'ї" Януковича залишили у в’язниці до суду

  Суд у Німеччині не випустив під заставу затриманого Бориса Тимонькіна, рішення щодо екстрадиції він очікуватиме у в'язниці.

  Як повідомляє українська служба Deutsche Welle, суд пояснив своє рішення підвищеною небезпекою втечі підозрюваного. Тому Тимонькін не вийде під заставу і залишиться у в’язниці міста Коттбуса, куди його помістили після затримання 14 червня в аеропорту Берлін Шенефельд. У рішенні суду зазначено, що злочинні дії, які інкримінуються підозрюваному в Україні, підпадають і під дію німецького Кримінального кодексу. Це головна передумова для початку процедури екстрадиції.

  Чи буде Тимонькіна видано Україні, вирішить також суд, коли з Києва надійдуть усі необхідні документи. Це може зайняти не один місяць. Підозрюваний, як зазначено у документах суду, не дав згоду на спрощену процедуру екстрадиції до України. Отже, він залишатиметься у Німеччині доти, доки суд не розгляне питання правомірності його видачі Україні.

  Нагадаємо, 16 червня суд у Німеччині заарештував українського банкіра Тимонькіна. 2 червня 2014 року Міністерство внутрішніх справ оголосило заступника голови наглядової ради ВЕТЕК в розшук. Тимонькін підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.255 Кримінального кодексу, - створення злочинної організації з метою здійснення тяжкого або особливо тяжкого злочину, а також керівництво такою організацією або участь у ній, або участь у злочинах, здійснених такою організацією. Компанія ВЕТЕК, що належала Сергію Курченку, була ключовим акціонером "Реал Банку", і "Брокбізнесбанку", які наразі ліквідовуються.

  Попередній матеріал
  У Вірменії влада не сильна, а кримінально озброєна – експерт
  Наступний матеріал
  Верховний суд США узаконив одностатеві шлюби в усіх штатах
  Теги:
  Loading...