фото НГУ

У Нацгвардії створять бригаду спецпризначення за стандартами НАТО - Аваков

  В Національній гвардії України створять бригаду спеціального призначення

  Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє прес-служба МВС України. Він наголосив, у спецназ візьмуть найдосвідченіших нацгвардійців. 

  За словами міністра, набиратимуть не за мобілізацією та строковим призовом, а виключно добровольців – за результатами конкурсу. Насамперед візьмуть людей, які мають досвід участі у бойових діях – як у зоні АТО, так і у міжнародних миротворчих операціях. Чимало уваги надаватимуть знанню оперативних процедур за стандартами НАТО.

  Аваков розкрив і зарплатню працівників спецбригади. Рядовий склад отримуватиме щонайменше 7 тис. грн, сержанти, молодший та середній офіцерський склад – 11-13 тис. грн, а старші офіцери – близько 20 тис. грн. За спецоперації та небезпечні навантаження доплачуватимуть.

  Командиром майбутньої бригади вже назначили офіцера з досвідом АТО. Начальником штабу стане боєць, який 2 роки вчився військовій справі в Сполучених Штатах Америки. 

  Як повідомляв 5.ua, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк дав розпорядження спрямувати сили Національної гвардії для охорони території зони відчуження.

  Попередній матеріал
  За два тижні розпочнеться набір до нової поліції у двох містах на Донбасі - Найєм
  Наступний матеріал
  Вибух в Індії: кількість жертв зросла до 104 осіб