У нас є 2 тижні на формування коаліції: Брюссель сльозам не вірить - Луценко

  ЄС не може домовлятися про стратегію з країною, де уряд втратив підтримку парламентської більшості

  Голова Блоку Петра Порошенка Юрій Луценко розповів про результати закритих зустрічей із керівництвом Європарламенту та Єврокомісії. У своєму Facebook він повідомив, що ці розмови були дуже відвертими.

  "Ми маємо 2 тижні для формування нової коаліції, нового технократичного уряду, голосування за поправку в законі", - заявив Луценко.

  "Європа в шоці від мільйона сирійських біженців. Говорити про безвіз для воюючої країни в таких умовах - непопулярно", - сказав депутат, додавши, що зараз голландські політики вимагають зупинити всі процедури до завершення референдуму щодо безвізового режиму для України. 

  Луценко також заявив, що європейський бізнес вже стомився від санкцій щодо Росії і в умовах економічного спаду "підтримує запущене Путіним гасло "Санкції б'ють не по Путіну, а по простим людям".

  У ході переговорів керівництво ЄС наголосило на тому, що корупція й олігархія в Україні не подолані і за наступні 2-3 місяці уряд "має усунути всіх партійних та олігархічних ставлеників з найкрупніших державних монополій, покінчити з смотрящими на митниці та інші видимі антикорупційні кроки". "Інакше - фіаско. Брюссель сльозам не вірить", - впевнений Луценко.

  Нагадаємо, з 29 лютого до 2 березня у Європарламенту тривав "Український тиждень". В ході засідань учасники розглядали звіт екс-президента Європарламенту Пета Кокса щодо розвитку можливостей в Україні. 

  Попередній матеріал
  Мінські угоди є нікчемними, вони не отримали національного погодження - експерт
  Наступний матеріал
  У тексті Мінських угод до Росії жодних претензій не прописано – експерт
  Теги:
  Loading...

  Гройсман: більшість демократичних сил у парламенті готові сформувати нову коаліцію і Кабмін

  Експерт: Між Порошенком і Яценюком немає конфлікту, він є між урядом і коаліцією

  Порошенко: За перезавантаження уряду відповідає парламент і парламентська коаліція

  Українська коаліція: бути чи не бути

  Представники Європарламенту і Верховної Ради підписали угоду про співпрацю

  У Європарламенті перебуває більше 60 українських нардепів – експерт