У "Народному Фронті" вимагають не продовжувати ліцензію телеканалу "Інтер"

  Депутат від "Народного Фронту" Микола Княжицький заявив, що телеканал "Інтер" не має законних підстав для продовження ліцензії для мовлення.

  Він заявив, що завтра Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення планує на наступні 10 років продовжити ліцензію каналу "Інтер". На думку депутата, це відбувається всупереч чинному законодавству, оскільки всі засновники каналу "Інтер" є іноземними юридичними особами.

  "Усі засновники каналу "Інтер" є іноземні юридичні особи. Закон забороняє видавати ліцензію іноземним телерадіоорганізаціям, закон забороняє видавати ліцензію компаніям, які були засновані державними та іноземними юридичними особами. Канал "Інтер" був заснований Фондом держмайна та російським каналом "ОРТ". Тому видавати ліцензію телеканалу "Інтер" категорично заборонено", - заявив Княжицький.

  Крім того, за словами нардепа, цей телеканал колись отримував ліцензію лише на 20 годин, а на 4 години, запевняє Княжицький, ніхто не оголошував конкурс.

  "Фракція народного фронту вимагає негайно припинити цей безлад. Ми не допустимо продовження мовлення цього мовника з невідомими засновниками і з коренями в країні-агресорі. Ми вимагаємо оголосити чесний і відкритий конкурс на ці частоти, для того, щоб там вели мовлення або канал "Культура", або щоб іноземні об'єктивні інвестори з усього світу чи українські отримали цю ліцензію", - підкреслив депутат Княжицький.

  Попередній матеріал
  Російські терористи різко активізувались – сили АТО відбили низку атак
  Наступний матеріал
  Росія перекинула через Краснодон та Іловайськ ешелон бронетехніки

  Рада проголосувала за мораторій на виплату зовнішніх боргів

  Рада обрала очільників Антимонопольного комітету і Фонду держамайна України

  Рада проголосувала в першому читанні за внесення змін до закону про карантин рослин

  У вівторок Рада може призначити керівників Антимонопольного комітету, Фонду держмайна, Рахункової палати та членів ВРЮ - Парубій