5.ua

У Міноборони України працює представник британського оборонного відомства

Програма співпраці у військовій галузі між двома країнами існує протягом кількох років, утім сьогодні британський уряд допомагає і оборонному керівництву України.

Про це в інтерв’ю "5 каналу" повідомила військовий аташе британського посольства Карен Мактір. Раніше військова програма передбачала направлення курсантів на курси до Великої Британії та відправку британських інструкторів до України. Зараз на запит про допомогу з боку України військова співпраця посилилася.

Британська сторона допомагає Україні в підготовці людей, які займаються тиловим забезпеченням. "Крім цього, в українському оборонному відомстві нині працює представник нашого міноборони. Це цивільна особа, яка дає поради щодо реформ", - розповіла військовий аташе.

Також, з її слів, у межах цієї програми сьогодні Британія частіше відправляє команди інструкторів до України на невеликий період часу: "Щомісяця – а буває, і двічі на місяць – уряд Британії відправляє  сюди до 75 інструкторів, які займаються підготовкою українських збройних сил. Зокрема, тренують піхотинців та медиків". 

Нагадаємо, у вересні цього року прем’єр-міністр Девід Кемерон під час зустрічі з Президентом Петром Порошенком у Нью-Йорку заявив, що Велика Британія направить в Україну військових інструкторів і цільову допомогу Збройним силам України.

Повний текст інтерв'ю Карен Мактір читайте завтра в рубриці ІНТЕРВ'Ю

Попередній матеріал
Армія Асада відбила у бойовиків "Ісламської держави" аеропорт в Алеппо
Наступний матеріал
У Донецьку окупаційну "поліцію ДНР" обстріляли з гранатомета