Брюссель 5 канал

У межах саміту у Брюсселі відбулася зустріч у форматі "Україна плюс Група друзів України в ЄС"

  Міністри закордонних справ країн ЄС зібралися на засідання в Брюсселі. У рамках саміту відбулася зустріч керівників зовнішньополітичних відомств із міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним у форматі "Україна плюс Група друзів України в ЄС".

  Головну увагу приділяли розвитку ситуації на Сході України, перспективам впровадження безвізового режиму з ЄС і початку дії зони вільної торгівлі. На засіданні міністрів закордонних справ ЄС також говоритимуть про ситуацію в Сирії та Іраку.

  "Я думаю, що процес реформ в Україні був вражаючим, але час від часу потрібна дружня рука, щоб щось завершити. Я знаю, що є такі завдання, на які Україна може розраховувати. І ми, як Данія, і як ЄС, хочемо бути другом, щоб допомогти Україні просуватися вперед. Чимало європейських країн прагнуть допомогти Україні у процесі реформ, децентралізації, у реформуванні енергетичного сектору чи будь-якого іншого, але необхідно визначити пріоритети, ключові питання, щоб процес реформ просувався вперед", - зазначив міністр закордонних справ Данії Крістіан Єнсен.

  "Окремий пункт порядку денного - наша підтримка України. Ми не лише обговоримо виконання Мінських домовленостей, але насамперед,  підтримку реформ. Ми щойно мали коротку зустріч із міністром закордонних справ Павлом Клімкіним. Для нас це дуже важливий момент", - сказала Федеріка Могеріні.

  Нагадаємо, Клімкін попросив Могеріні забезпечити присутність євродипломатів на російському судилищі у справі Савченко.

  Попередній матеріал
  У Нацгвардії повідомили, скільки планують закупити техніки в цьому році
  Наступний матеріал
  Нацгвардія отримає 20 бронемашин протягом року
  Теги:
  Loading...