У Лівії напали на українських дипломатів

  В українських дипломатів у Лівії забрали особисті речі та документи.

  Про це повідомила керівник прес-служби МЗС України Альона Ващенко, пише "Інтерфакс-Україна".

  За інформацією МЗС, українських дипломатів пограбували 22 травня недалеко від Тріполі. Зловмисники здійсненили збройний напад на співробітників посольства України в Лівії.

  "В результаті нападу постраждали, зокрема, посол, консул і ще один співробітник диппредставництва", - зазначила Ващенко.

  Як зазначає відомство, нападники відібрали в дипломатів автомобіль, гроші, документи і предмети особистого користування. "Зараз наші колеги знаходяться в Тріполі в безпеці і відновлюють документи. Автомобіль вдалося повернути, представники Тріполі займаються його відновленням і відновленням документів, щоб наші дипломати могли повернуться в Туніс", - розповіла речниця МЗС.

  За інформацією Міністерства закордонних справ України, дипломати поверталися з Тріполі в Туніс, адже там нині знаходиться українське посольство, яке евакуювали з Лівії через бойові дії. Вони поїхали до Лівії 18 травня з метою надання консульської допомоги затриманим українцям, також дипломати здійснювали консульську допомогу нашим громадянам, які працюють в Лівії лікарями.

  Зауважимо, що в зв'язку із цим інцидентом до МЗС України вручило послу Лівії в Україні ноту із вимогою негайно розслідувати події та притягнути до відповідальності винних.

  Зазначимо, терористичне угруповання "Ісламська держава" змогло закріпитися в частині Лівії на тлі хаосу в цій країні, де два уряди боролися один з одним, а також протистоять групам екстремістів.

  Попередній матеріал
  В 20 км від українського кордону зафіксували ешелон з російськими "Ураганами"
  Наступний матеріал
  Молдова не пустила до Придністров’я близько 100 солдатів російських окупаційних військ - ЗМІ

  У Лівії затримали сотні нелегалів, які рушали до ЄС

  ЄС планує топити човни з мігрантами на шляху до Лівії

  30 християн, вбитих ісламістами в Лівії, були громадянами Ефіопії

  Єгипет завдав авіаудару по території Лівії, щоб помститися за вбитих коптів