112.ua

У Києві сьогодні розглянуть люстраційний позов проти одного із заступників Авакова

  Сьогодні, 19 травня, Окружний адміністративний суд Києва розпочне розгляд справи одного із заступників міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – Віталія Паскала.

  Нагадаємо, з таким позовом звернулась громадська рада з питань люстрації при Міністерстві юстиції. Вона вимагає звільнення вже на цю мить відставленого Віталія Паскала, оскільки той підпав під люстрацію ще в першу хвилю звільнень. На попередньому засіданні суду про перенесення розгляду справи клопотали і позивач, і відповідач, оскільки не встигли як слід підготуватися до процесу.

  Зазначимо, що напочатку травня цього року члени антикорупційного комітету парламенту вимагали від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова відсторонити від обов’язків свого заступника Сергія Чеботаря. Причиною цьому став інцидент із журналістами-розслідувачами.

  Так, під час зйомок у селі Лісники на Київщині на них напали невідомі, які нібито вільно заходили на територію маєтку, що, як вважають журналісти, належить Чеботарю. Сам заступник міністра називає цей випадок провокацією через його принципову позицію в питанні викорінення корупції в МВС.

  Попередній матеріал
  Сьогодні у парламенті обиратимуть членів Вищої ради юстиції
  Наступний матеріал
  У Македонії поглиблюється протистояння між противниками і прибічниками прем’єр-міністра Груєвського

  Відставка Авакова не вплине на реформування МВС - депутат

  У ВР вимагають відставки Авакова

  Посадовця Мін’юсту часів Януковича піймали на хабарі – Аваков

  Каськів утік до Австрії від звинувачень у шахрайстві і крадіжці - Аваков