У Криму тривають військові навчання "Взаємодія 2010" [відео]

  У Криму - триває активна фаза військових навчань "Взаємодія 2010". На полігоні ЧАуда під Феодосією вперше за останні два роки відбулися ракетні стрільби. З міркувань безпеки представників ЗМІ тримали від полігону на безпечній відстані у десять кілометрів.

  Українські військові відновили бойові стрільби із зенітно-ракетних комплексів. Уперше за останні два роки - у Східному Криму стріляли Бук-М1.

  До бойових стрільб на полігоні "Чауда" залучили представників майже 70 відсотків з`єднань і частин зенітних ракетних військ Збройних сил.

  За легендою навчань, умовний противник атакує з повітря. Напад літаків-безпілотників повинні зупинити ракетники. 

  Із шести запущених безпілотних апаратів - знищили п"ять. Один - через збій у програмі вийшов за межі сектору стрільб. Бойові стрільби із зенітно-ракетних комплексів С-300 у складі підрозділів в Україні не проводились із 2003 року. Причнина - брак фінансування, кажуть військові. Цьогоріч - кошти для навчань знайшли.

  Стрільби на Чауда відбулися із дотриманням усіх заходів безпеки. Ракети були оснащені самоліквідаторами, траекторію безпілотників відстежували підрозділи радіотехнічних військ. Винищувачі прикривали повітряний простір Феодосії та Керчі, а кораблі контролювали акваторію.

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Крим, Чауда 5 канал

  Попередній матеріал
  ООН: Ізраїль штурмував "Флотилію свободи" із порушенням міжнародного права
  Наступний матеріал
  Члени ЦВК: чесні вибори під загрозою
  Теги: