ГПУ_Київ 5.ua

У ГПУ прокоментували заяву Януковича: Це не бажання давати показання, а піар-кампанія

  Начальник управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Сергій Горбатюк прокоментував інформацію щодо можливості отримання свідчень від підозрюваного Віктора Януковича.

  "У цьому випадку це не бажання давати показання, а піар-кампанія", - цитує слова Горбатюка Інтерфакс-Україна. Як повідомляє сайт ГПУ, Горбатюк нагадав, що до Генпрокуратури РФ на початку 2015 року було направлено клопотання про затримання та екстрадицію Януковича. Відповідь від Генеральної прокуратури РФ досі не надійшла, не дивлячись на нагадування.

  "Для проведення цих слідчих дій, по-перше, він повинен з'явитись до правоохоронних органів РФ, які, як ми сподіваємося, його розшукують. По-друге, він повинен з'явитись до посольства чи однієї з консульських установ МЗС України у РФ для того, щоб відповідні офіційні органи змогли встановити його особу та отримати дані про точне місце проживання підозрюваного. Лише після цього можна буде організувати проведення відповідних слідчих дій", - розповів про необхідну процедуру начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ.

  Нагадаємо, адвокат біглого і розшукуваного екс-президента України Віталій Сердюк заявив, що документи про готовність давати показання були направлені до судових інстанцій України. Проте, як заявляє адвокат, "слідство та судові органи не бажають його чути".

  Попередній матеріал
  Шокін обговорив з дипломатами можливість співпраці з ФБР США у розслідуваннях "справ Майдану" і злочинів режиму Януковича
  Наступний матеріал
  Мінекономіки буде і далі скорочувати штат - Нефьодов
  Теги:
  Loading...