ГПУ argumentua.com

У ГПУ прокоментували відкриття справи про причетність посадовців ГРУ Генштабу Росії до терактів

  Сьогодні правоохоронні органи України відкрили кримінальне провадження за фактом можливої причетності до терактів посадовців Генштабу Збройних сил Росії.

  Новину прокоментував начальник головного управління нагляду за кримінальними провадженнями Генеральної прокуратури України Юрій Севрук. Триває й розслідування участі у терористичній діяльності російських військовослужбовців, яких затримали біля міста Щастя, що в Луганській області.

  "Під час проведення слідчих дій отримані дані щодо можливої участі у терористичній діяльності службових осіб Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил Російської Федерації. На даний час розпочато кримінальне провадження і за цим фактом", - повідомив Севрук.

  25 травня Міністерство закордонних справ України направило ноту російській стороні, проінформувавши про надання доступу до затриманих на Луганщині російських спецпризначенців. 16 травня в зоні проведення АТО в районі міста Щастя Луганської області було затримано двох російських офіцерів Головного розвідувального управління Збройних сил РФ - капітан Євген Єрофєєв і сержант Олександр Алєксандров - при спробі захопити стратегічний міст. В результаті зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою один український військовий загинув, троє отримали поранення. Один із затриманих був поранений в руку, інший - в ногу. Затримані були переведені в Київ в Головний клінічний госпіталь Міноборони.

  Попередній матеріал
  Німеччина посилює контроль на кордоні напередодні саміту G7
  Наступний матеріал
  У мешканця Луганщини виявили російські вогнемети

  "Наші безпілотні розвідники стежать за приготуваннями російської воєнщини" – Касьянов

  Росія затягує процедуру зустрічі із затриманими ГРУшниками Єрофєєвим і Алєксандровим - МЗС України

  МЗС України повідомило російську сторону про процедуру доступу до затриманих ГРУшників

  Бойовиків "ЛНР" покарали за те, що вони допустили затримання двох російських ГРУшників