ГПУ_Київ 5.ua

У ГПУ нарікають, що Ляшко більше двох місяців ігнорує повістки на допит

Лідер радикальної партії Олег Ляшко вкотре не прийшов на допит до Генпрокуратури.

Туди його викликали у межах кримінального провадження щодо спроб підкупу депутатів, аби ті зірвали голосування за зняття недоторканості з Сергія Клюєва. Про це "5 каналу" повідомив начальник другого слідчого відділу управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Ігор Слободяник.

"Впродовж уже понад двох місяців на допити не з'являється , причини своєї неявки до прокуратури не повідомив. Чим перешкоджає як розслідуванню самого кримінального провадження щодо Клюєва, так і проявляє неповагу до органів досудового слідства. Вчергове, користуючись в тому числі і вашою допомогою, запрошую його на допит до Борисоглібської, 18, де його чекають слідчі і проведуть допит у будь-який зручний для нього час", - сказав Слободяник.

За його словами, повістки Ляшку направляли через парламент неодноразово, однак депутат їх ігнорував. Сам же Ляшко раніше заявляв, що Клюєв пропонував 50 млн доларів за відмову Радикальної партії голосувати за зняття з нього недоторканості. Зі свого боку, Клюєв заперечив ці звинувачення.

Попередній матеріал
На Житомирщині правоохоронці затримали трьох бурштиношукачів (фото)
Наступний матеріал
Експерт: заміна Гузира на Севрука – це гірше, ніж "шило на мило"
Теги: