Шокін
5.ua

У Генпрокуратурі презентували концепцію реформування відомства

  У концепцію входять: боротьба з корупцією, набір нових кадрів на конкурсній основі, перехід на електронну систему діловодства.

  Як повідомив заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе, програму реформ розробляли з урахуванням європейського та американського досвіду, з першим етапом планують впоратися до 20 липня. 

  Вона передбачає втілення сучасних інформаційних технологій, утворення генеральної інспекції прокуратури, яка контролюватиме роботу співробітників, а також спрощення кримінальних розслідувань. Замість теперішніх 636 районних прокуратур створять 208 місцевих.

  Для набору нових кадрів проведуть конкурс із чотирьох етапів. Крім того, прокуратура перейде на електронну систему діловодства, це скоротить терміни розслідування справ, а також матеріальні витрати, обіцяють у ГПУ.

  Генеральний прокурор Віктор Шокін зазначив, що робота над втіленням концепції буде поступовою, оскільки для її реалізації необхідні кошти. Утім, каже чільник відомства, він уже призначив за новими правилами трьох нових прокурорів областей. 

  Попередній матеріал
  Сили АТО відбили атаку терористів у районі Миколаївки
  Наступний матеріал
  Харківські ЗМІ підтверджують – підірвали авто комбата "Слобожанщини"

  Генпрокурор призначив двох нових заступників

  Вашадзе анонсував скорочення у прокуратурі

  Сакварелідзе презентує проект реформування Генеральної прокуратури – Вашадзе

  Прокуратура й досі не почала готуватися до реформування – Вашадзе