БПП 5.ua

У БПП створили групу, яка боротиметься зі злочинами чиновників та політиків

  Нардепи, які створили групу, обіцяють дізнаватися про протизаконні дії політиків та посадовців та одразу оприлюднювати цю інформацію.

  У разі потреби звертатимуться до правоохоронних органів. Увійти до групи уже зголосилися 15 народних обранців. Утім, депутати сподіваються, що невдовзі їхня численність збільшиться у рази.

  "Ми вирішили об'єднати зусилля і далі діяти програмно, разом з тим, щоб ця інформація доходила (до адресата) і щоб подолати це, принаймні там, де ми маємо доступ. Ми почнемо з нашої фракції, парламенту і потім будемо говорити про виконавчу владу. Всю інформацію, яку ми матимемо, будемо публікувати в наших звітах", - зазначив народний депутат від БПП Мустафа Найєм.

  "Завданням цієї групи буде просто контроль за корупційними діяннями всередині парламенту, всередині парламентської фракції "Блоку Петра Порошенка", і поза нею. Тобто і діяльності правоохоронних органів, діяльності органів виконавчої влади, державних підприємств і таке інше", - додав народний депутат Віктор Чумак.

  Попередній матеріал
  У столиці викрили підпільне казино
  Наступний матеріал
  "Нафтогаз" прийматиме російський газ лише для транзиту в Європу