genosse.su

У БПП пропонують змінити регламент Верховної Ради, аби запобігти втечі нардепів за кордон

  Верховна Рада повинна внести зміни до регламенту парламенту, аби унеможливити втечу за кордон народних депутатів, з яких генеральний прокурор просить зняти недоторканність.

  З такою пропозицією виступив керівник фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Доти, доки Верховна Рада не змінить регламенту щодо порядку притягнення депутатів до відповідальності, втеча того, хто хоче втекти, неминуча", - сказав сьогодні, 2 листопада, політик.

  Він додав: "Регламент дає можливість на будь-якому етапі після внесення (подання на зняття недоторканності - 5.ua) депутату сісти в літак і відлетіти, тому що навіть встановити спостереження за цими депутатами силовики, згідно з чинним законодавством, не мають права".

  За словами Луценка, є два шляхи, як не допустити ухилення народних депутатів від притягнення їх до відповідальності за правопорушення. Перший - внести зміни до Конституції та скасувати депутатську недоторканність, другий - внести зміни до регламенту Верховної Ради, за яким процедуру притягнення депутатів до відповідальності буде максимально скорочено, а "оперативники з моменту внесення генпрокурором подання матимуть право здійснювати оперативний супровід цих депутатів із можливістю не випускати їх за межі країни".

  Як повідомляв 5.ua, 19 жовтня 2015 року Президент України Петро Порошенко заявив, що незняття депутатської недоторканності блокує шлях до безвізового режиму з ЄС.

  Попередній матеріал
  Бійці ЗСУ запобігли нападу терористів на склади боєприпасів (відео)
  Наступний матеріал
  З січня 2016 року у складі Нацполіції працюватиме Бюро протидії наркозлочинності - МВС
  Теги:
  Loading...