У "БПП" очікують, що Шокін зламає нинішню неефективну систему прокуратури

  Новий генпрокурор має зламати нинішню систему, продемонструвати нові підходи до кадрової політики, взяти на особистий контроль всі питання, що стосуються Майдану та сепаратизму і показати швидкі рішення.

  Про це в ефірі “5 каналу” заявила народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Ірина Геращенко.

  “Від Генпрокуратури чекали не тільки розслідування резонансних справ, а саме реформи цієї системи, перелом цієї системи. Для мене особистим шоком стала така історія: ще в квітні 2014 року ми з Віталієм Кличком написали заяву до Генеральної прокуратури відносно неправомірності і злочинності дії суддів Оболонського суду, які пачками пакували під час Революції гідності Автомайдан, простих громадян, яких ловили на Майдані і судді їм писали: “три місці попереднє ув’язнення, але на 10 років ми вас посадимо”. Тут не треба якоїсь супер освіти чи супер практики, щоб розкрити цю справу – є список суддів, які це все робили, є список жертв, але воно і досі не розслідувано, і тільки недавно перший раз допитали”, - сказала нардеп.

  “Це свідчить, що система не зламалася, тому новий генпрокурор має зламати цю систему, продемонструвати нові підходи до кадрової політики, взяти на особистий контроль всі питання, що стосуються Майдану і сепаратизму, і показати швидкі рішення – цього ми від нього очікуємо”, – заявила Геращенко.

  Попередній матеріал
  Порошенко назвав сфери, в яких не буде проведено децентралізації
  Наступний матеріал
  Путін відправився до Мінська

  Рада призначила Шокіна новим генпрокурором

  Порошенко вніс в Раду пропозицію про призначення Шокіна генпрокурором

  "Самопоміч" продовжує вимагати звільнення генпрокурора України

  Сергій Соболєв – Шокіну: "Вам втрачати вже нічого"