gayrayrada.gov.ua

У боротьбі з корупцією Україна виконала 20 із 25 рекомендацій – GRECO

  Група держав Ради Європи проти корупції (GRECO) закликала українську владу забезпечити адекватну участь представників громадянського суспільства в роботі Національного агентства з питань запобігання корупції.

  Про це йдеться у доповіді Група держав Ради Європи проти корупції (GRECO), яку у п'ятницю поширила прес-служба РЄ, повідомляє "Укрінформ".

  "У доповіді, опублікованій сьогодні, GRECO закликає Україну забезпечити адекватну участь представництва громадянського суспільства у Національному агентстві із запобігання корупції та застосування антикорупційного законодавства на практиці", - зазначили у прес-службі РЄ.

  Згідно з документом, GRECO вирішила завершити перші два етапи оцінки ситуації в Україні, беручи до уваги прогрес України в реалізації її рекомендацій. "Україна повністю реалізувала 20 з 25 рекомендацій, 4 - частково, і лише одну - не реалізувала", - зазначається у доповіді.

  У РЄ наголосили на тому, що Україні на законодавчому рівні вдалося майже повністю врахувати всі рекомендації GRECO і на важливості ухвалення Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 роки. Крім того, GRECO відзначила прогрес у розкритті та притягненні до відповідальності за корупційні злочини.

  Попередній матеріал
  Проблема лоукостів в Україні у тому, що мало людей можуть дозволити собі літати - віце-прем'єр
  Наступний матеріал
  Савченко у листі заявила, що боротиметься до переможного кінця
  Теги:
  Loading...