Twitter / @GeoffPyatt

У бюджеті США заклали для України понад $658 млн

  18 грудня 2015 року Конгрес США схвалив закон, який підвищить рівень підтримки для України на 2016 рік, a Президент США Барак Обама підписав Консолідований закон про бюджетні асигнування.

  Понад $658 млн заклали у бюджеті США на наступний рік для України. Президент Барак Обама підписав консолідований закон про бюджетні асигнування, в якому істотно зросла сума для потреб безпеки України.

  Як заявляють в Посольстві України у США, це на $145 млн більше від початкового запиту. Кошти передбачені на військові потреби країни, зокрема, на проведення навчань, надання військового обладнання та зброї, логістичну та розвідувальну підтримку для збройних сил та структур національної безпеки України. У законі є ще один важливий для українців аспект – скасування обмеження на експорт американської сирої нафти. Це в перспективі допоможе зменшити енергетичну залежність України від Росії.

  Нагадаємо, США та ЄС знімуть санкції з Росії після повного виконання Мінських домовленостей. Про це заявив держсекретар США під час візиту до Москви.

  Попередній матеріал
  МЗС: Призупинення Росією ЗВТ з Україною - це порушенням норм міжнародного права
  Наступний матеріал
  За минулу добу в зоні АТО п'ятеро українських бійців зазнали поранень - Лисенко