www.rbc.ua

У Берліні завершилася зустріч глав МЗС у "нормандському форматі"

  У Берліні завершилася зустріч чільників закордонних відомств країн "нормандської четвірки".

  Вона тривала близько трьох годин, пише інформаційна агенція "Інтерфакс-Україна". У німецькій столиці зустрілися Павло Клімкін, Сергій Лавров, Франк-Вальтер Штайнмаєр і Лоран Фабіус.

  Такий захід відбувся вперше на міністерському рівні після зустрічі лідерів чотирьох країн 2 жовтня в Парижі. Міністри закордонних справ України, Німеччини, Франції та Росії продовжили домовлятись за напрямками, визначеними попередніми перемовинами чільників країн "нормандського формату". 

  Перед початком сьогоднішнього заходу міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр, сказав, що "сторони постараються закріпити успіх, досягнутий на саміті в Парижі". Ідеться передусім про вибори на окупованих територіях, продовження процесу відведення озброєнь і гуманітарні питання.

  Як повідомляв 5.ua, 2 жовтня 2015 року учасники зустрічі в "нормандському форматі" в Парижі домовилися про відвід озброєння на Донбасі та вибори за українським законодавством. А 6 жовтня терористи скасували фейкові "вибори" у так званих "ЛНР"/"ДНР", які раніше призначили на 18 жовтня і 1 листопада.

  Попередній матеріал
  Рада побачить проект бюджету на наступний рік після узгодження з МВФ - Яресько
  Наступний матеріал
  Антикорупційні законопроекти останньої редакції унеможливлюють конфіскацію майна корупціонерів - активістка
  Теги:
  Loading...