5.ua

У "Батьківщині" назвали основну причину неголосування за зміни до Конституції

У "Батьківщині" назвали основну причину, через яку фракція не голосувала за зміни до Конституції в частині децентралізації.

"Батьківщина" не голосувала за зміни до Конституції в частині децентралізації через те, що, на переконання членів фракції, Основний закон намагаються змінити для виконання дипломатичних домовленостей.

"Що таке Конституція? Це Основний закон. І на мою думку, будь-які інші домовленості мають відповідати Конституції. У нас, на думку "Батьківщини", виникла ситуація, коли Конституцію здійснюється спроба змінити для виконання домовленостей дипломатичних. Такого не може бути. У цьому є основна причина, чому "Батьківщина" голосувала проти цих змін до Конституції, - сказав він. 

Нагадаємо, 31 серпня народні депутати України проголосували за зміни до Основного закону в частині децентралізації влади у першому читанні. За проект Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади), реєстраційний номер 2217а від 01.07.2015, на позачерговому засіданні Верховної Ради в першому читанні проголосували 265 народних депутатів.  

Попередній матеріал
Режисер фільму "Майдан" представить свою нову стрічку на кінофестивалі у Венеції
Наступний матеріал
Росія планує розмістити авіабазу в Білорусі
Теги:
Loading...