5.ua

Тимошенко заявила, що "Батьківщина" не підтримає змін до Конституції

  Депутат від "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що нардепи фракції не підтримають змін до Конституції в частині децентралізації влади.

  Про це вона заявила під час сьогоднішнього позачергового засідання Верховної Ради України. "Я переконана, що сьогодні партія "Батьківщина" вчинить правильно, проголосувавши проти, розпочавши тим самим новий процес переговорів, нові переговори зі змін до Конституції і праведний, ефективний, результативний, чесний шлях до миру", - зазначила вона.

  Тимошенко вважає, що неголосування за зміни до Основного закону в частині децентралізації влади сприятиме "поверненню мирних переговорів на правильний шлях".

  "Нам говорять, що після нашого неголосування ЄС і Сполучені Штати будуть якось не так на нас дивитися. Хай вони рахують у своїх нейтральних водах російські підлодки. І рахують над собою безпілотні літаки Росії і винищувачі Росії, і захищають себе разом із Україною. І тому наше сьогодні завдання - голосуванням проти повернути мирні переговори на правильний шлях, який дасть мир, а не ілюзію миру", - додала вона. 

  Зазначимо, спікер українського парламенту Володимир Гройсман відкрив засідання Верховної Ради України на годину пізніше від запланованого. У залі зареєструвалися 320 народних депутатів. 

  Нагадаємо, сьогоднішнє засідання ВР мало розпочатися об 11:00. Утім депутати від Радикальної партії Олега Ляшка заблокували президію парламенту, висловлюючи таким чином незгоду з проектом змін до Конституції. Після цього голова Верховної Ради Володимир Гройсман скликав нараду голів парламентських фракцій у зв'язку з блокуванням президії і трибуни парламенту.

  Попередній матеріал
  Від завтра столичне метро переходить на зимовий графік
  Наступний матеріал
  Депутати проголосували за зміни до Конституції в першому читанні
  Теги:
  Loading...