5 канал

Тимошенко заявляє, що пакет законопроектів щодо реструктуризації держборгу не передбачений законодавством

  Депутат від "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що Україна в майбутньому заплатить в десятки разів більше, ніж сьогодні державі списують кредитори.

  Про це вона заявила під час сьогоднішнього позачергового засідання Верховної Ради України. "В цих законах і, в тому числі, в домовленості з кредиторами немає навіть відсотка визначеного скільки по цим цінним паперам буде держава платити…Найгірше те, що зростання ВВП України буде дуже стрімким як тільки припиняться військові дії і як тільки прийде професійний уряд, і ми заплатимо цим кредиторам в десятки разів більше, ніж сьогодні якби нам списують, і це означає, що за це будуть відповідати наші діти і онуки. І це ключове", - зазначила Тимошенко.

  За її словами, пакет законопроектів щодо реструктуризації державного боргу і його часткового списання абсолютно непередбачена законодавством України. "Постанова, яка вноситься зараз, вона абсолютно непередбачена законодавством, і це спільна відповідальнсть, в яку втягують парламент, щоб покрити бездарні переговори, які провів уряд. Але з іншого боку в нас є дуже велика проблема. Якщо сьогодні ми не підтвердимо це, у нас завтра буде дефот і повна руйнація фінансової системи країни", - зауважила вона. 

  Тимошенко також додала: "Нам зі сльозами доведеться проголосувати за цю ганьбу, але треба звільняти уряд, і новий уряд мусить негайно переглянути усі ці угоди. Негайно!"

  Нагадаємо, Україна домовилася з основними кредиторами про списання 20% номіналу боргу. 

  Попередній матеріал
  На Луганщині за добу зафіксували один провокаційний обстріл з боку бойовиків - Ткачук
  Наступний матеріал
  Аваков звільнив керівника Управління із забезпечення повернення активів
  Теги:
  Loading...