24tv.ua

Тимошенко і Наливайченко об'єднали політсили і хочуть дострокових виборів Верховної Ради

Тимошенко та Наливайченко мотивували об'єднання своїх політичних сил бездіяльністю уряду у корупційних справах

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко і голова громадської організації "Антикорупційний рух" Валентин Наливайченко заявили про об'єднання своїх сил, повідомляє "Радіо Свобода".

Тимошенко і Наливайченко виголосили спільну заяву, в якій наголосили про необхідність відставки нинішнього уряду і створення технічного Кабміну. На уточнююче запитання, ким бачить себе в цьому технічному уряді Тимошенко, вона відповіла: "Я себе не бачу в цьому уряді на ніякій посаді".

За словами Тимошенко, якщо не буде нового уряду, необхідно провести дострокові парламентські вибори одночасно з референдумом про необхідність ухвалення нової Конституції України.

"Ми закликаємо всіх професійних правознавців, політиків, які не втратили честь, моральних авторитетів нації відкласти в сторону всі старі розбіжності, пробачити один одного і об'єднатися в Громадську національну асамблею для розробки незалежно від усіх гілок прогнилої влади нової Конституції", – сказала Тимошенко.

За її словами, саме нова Конституція необхідна для того, щоб закласти основу стрімкого національного розвитку. Водночас Тимошенко і Наливайченко наголосили на неприпустимості закликів до організації "нового Майдану".

Як повідомляв 5.ua, 10 лютого 2016 року очільниця МВФ Крістін Лагард висловила занепокоєність повільним прогресом у боротьбі з корупцією в Україні. МВФ у разі зміни уряду в Україні візьме паузу у програмі розширеного фінансування і продовжить виконувати її тільки в разі готовності нового уряду виконувати обіцянки, взяті попередниками.

Попередній матеріал
Біля Донецька вбито шістьох солдатів ЗС РФ – українська розвідка
Наступний матеріал
В Малі внаслідок атаки ісламістів загинули миротворці ООН
Loading...

Через відставку Абромавичуса Україна має проблеми з МВФ – експерт

МВФ занепокоєний рішенням міністра економіки про відставку

Україна очікує отримати транш від МВФ за новою угодою до кінця лютого - Яресько

$1,7 млрд з третього траншу МВФ підуть до резервів НБУ - Яресько

ЄС вимагає від України негайно показати переконливі результати у боротьбі з корупцією - заява

Президент заявив про неефективність дій силовиків і уряду в запобіганні корупції