Туск: ЄС не поступиться у питанні територіальної цілісності України

  Президент Європейської Ради Дональд Туск заявив, що Європейський Союз не піде на компроміс у питанні територіальної цілісності України і надалі підтримуватиме українців.

  Про це він сказав у Брюсселі на зустрічі з віце-президентом Сполучених Штатів Джо Байденом.

  "Ми не можемо прийняти будь-яку форму агресії, особливо агресію однієї держави проти іншої. Ми не можемо йти на компроміс у питанні незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. Європейський Союз як і раніше готовий продовжувати підтримку українців, допомагаючи їм реформувати свою країну, а також стати сучасним, процвітаючим і демократичним суспільством", - йдеться у заяві Туска, передає "РБК-Україна".

  Високопосадовець також відзначив, що ситуація на сході України погіршується, у зв’язку з чим США та ЄС повинні тиснути на Росію аж до вирішення конфлікту.

  "Ситуація в Україні погіршується з кожним днем. Як близькі друзі і партнери, Європейський Союз і Сполучені Штати повинні продовжувати стояти пліч-о-пліч, координувати наші зусилля і підтримувати тиск на Росію настільки довго, наскільки це необхідно", -  наголосив Туск.

  Байден своєю чергою додав – Київ потребує допомоги, адже попри військову агресію з боку Росії – намагається впроваджувати реформи у країні.  

  Попередній матеріал
  Світові ціни на нафту продовжують зростати
  Наступний матеріал
  Терористи обстріляли населені пункти в зоні АТО: є загиблі

  Туск та естонський прем'єр заявили про необхідність продовження санкцій проти РФ

  Туск: РФ - стратегічна проблема Європи, а не України

  ЄС потребує нової стратегії стосовно Росії, і ця стратегія має включати в себе Україну – Туск

  Порошенко і Туск домовилися про проведення 17-го саміту Україна–ЄС