Дональд Туск
Дональд Туск credo-ua.org

Туск: Росія не повернеться у "Велику вісімку", доки не припинить агресивну політику

  До Німеччини продовужють прибувати лідери країн Великої сімки. Деякі політики вже зробили заяви для преси.

  "Саміт "Великої сімки" підтвердить політику санкцій проти Росії. Доки ж російська влада не припинить агресивну політику - її не запросять повернутися до формату "Великої вісімки", - категорично заявив президент Європейської Ради Дональд Туск.

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель уже зустрілася з президентом США Бараком Обамою у містечку Крюні неподалік місця проведення саміту. Засідання ж усієї групи - розпочнуться пообіді в замку Елмау. Однією з основних тем саміту стане пошук шляхів врегулювання ситуації на сході України та можливе запровадження проти Росії нових санкцій. Крім того, світові лідери зосередяться і на нагальних зовнішньополітичних питаннях, як-от проблемах міграції, тероризмі та змінах клімату.

  "Цьогоріч ми святкуємо 25 років об'єднання Німеччини. Користуючись нагодою, хочу вкотре подякувати Сполученим Штатам Америки: дуже дякую. За те що вони були і залишаються нашими друзями і партнерами. За солідарну позицію і підтримку в багатьох питаннях", - тепло звернулася до Обами Меркель.

  "У нас чимала низка тем для обговорення: перспектива наших двосторонніх відносин, глобальна економіка, що охоплює створення нових робочих місць і можливостей, зробить міцнішим і перспективнішим Європейський Союз, а також побудує нові торговельні відносини через Атлантику. Окремо приділимо увагу російській агресії в Україні, загрозі тероризму і кліматичним змінам", - анонсував теми переговорів Обама.

  Попередній матеріал
  Ремонт українських доріг проводиться під жорстким контролем - Пивоварський
  Наступний матеріал
  175 військовослужбовців повернулися до Львова з Африки
  Теги:
  Loading...