туск 5.ua

Туск: Майбутнє України – це дзеркальне відображення майбутнього Євросоюзу як глобального гравця

  Президент Європейської Ради Дональд Туск закликав Євросоюз посилити підтримку реформ в Україні.

  Про це він сказав у Брюсселі у щорічній промові до послів Євросоюзу, повідомляє УНІАН.

  Дональд Туск наголосив на єдності, яка зберігається серед країн ЄС у протидії російській агресії: "Я радий, що Євросоюз зберіг свою єдність стосовно санкцій, які були введені щодо Росії після незаконної анексії Криму. Шлях вперед – це подвоїти наші зусилля з підтримки процесу реформ в Україні та протидіяти спробам дестабілізувати ситуацію в країні".

  На думку президента Європейської Ради, західні країни мають протистояти намаганням дестабілізувати ситуацію у країні. За його словами, країни регіону спостерігають, чи "можуть бути порушені суверенні кордони, тому що це має величезні наслідки для їхньої власної безпеки".

  "Вони хочуть знати, чи майбутнє – це верховенство права чи суміш м'язів та корупції, які їм відомі з минулого. Майбутнє України – це дзеркальне відображення майбутнього Євросоюзу як глобального гравця", - наголосив він.

  Нагадаємо, напередодні, 2 вересня, комітет постійних представників країн Євросоюзу досяг згоди щодо продовження адресних санкцій проти росіян і сепаратистів Донбасу, термін яких завершувався 15 вересня.

  Попередній матеріал
  Москва розпалює насильство в Україні - Столтенберг
  Наступний матеріал
  КМДА виділила кошти на разову виплату 80 тисячам ветеранів минулої та нинішньої війн
  Теги:
  Loading...