Турчинов пропонує країнам НАТО відновити спільний проект літака АН-70

  Секретар РНБО Олександр Турчинов пропонує країнам НАТО відновити роботу над спільним проектом літака АН-70.

  Про це він заявив на засіданні спільної робочої групи високого рівня "Україна-НАТО" з питань воєнної реформи в середу в Києві, передає "Інтерфакс-Україна". "Хочу звернути вашу увагу на реальні можливості відновлення проекту літака АН-70, який в перспективі забезпечить потреби наших країн у стратегічних авіаційних перевезеннях", - заявив Турчинов.

  Крім того, він зазначив, що "штучне заморожування нашої роботи в оборонно-технічній сфері працює лише на користь реваншистських, імперських сил і сприяє розвитку наступальних можливостей агресора". За його словами, робота спільної групи "Україна-НАТО" з питань воєнної реформи та спільної робочої групи з питань оборонно-технічного співробітництва має бути спрямована на забезпечення координації питань планування, реалізації та контролю виконання заходів щодо співробітництва як на багатосторонньому так і на двосторонньому рівнях.

  Також він зазначив, що для України актуальним залишається і консультативно-дорадча допомога, яка надається країнами Альянсу.

  Попередній матеріал
  Вночі між Кримським і Сокільниками точились жорсткі бої - Москаль
  Наступний матеріал
  Росія не пропустила до Узбекистану партію продукції Roshen

  Генсек НАТО розкритикував військові навчання Росії

  Сьогодні в Києві відбудеться засідання Спільної робочої групи "Україна-НАТО"

  НАТО має багато доказів присутності російських військових на Сході України – Столтенберг