5.ua

Турчинов прокоментував "нові тренди кремлівської брехні"

  Секретар РНБО відзначив, що Путін заплутався в брехні про свої війська і військових.

  Олександр Турчинов прокоментував плутані кремлівського очільника щодо наявності та відсутності російських військових на Донбасі. "Сьогодні під час прес-конференції у відповідь на питання щодо заарештованих в Україні російських ГРУшників капітана Єрофєєва і сержанта Александрова, затриманих на Донбасі, Путін почав плутатись в показах річної давнини" – зауважив секретар РНБО. Путін сьогодні заявив: "Ми ніколи не говорили, що на Донбасі немає російських військових... Але це не означає, що там присутні регулярні російські війська".

  Олександр Турчинов уточнив: "Хочу нагадати, що вже два роки поспіль Володимир Путін говорив одне і те саме: російських військових немає на сході України. Згадайте хоча б "пряму лінію" з ним, що відбувалась у минулому році, де було сказане буквально наступне: "Це все маячня. На сході України немає ніяких російських підрозділів, немає спеціальних служб, немає інструкторів. Це все місцеві мешканці". Сьогодні "місцеві мешканці" під тиском беззаперечних аргументів вже перетворюються на російських військових".

  "Так, не блимнувши оком, президент РФ бреше, переконаний, що його ніхто не зупинить у брехні. Можна прогнозувати, що прийде час, і Путін розповідатиме з екранів ТБ, що ніколи не заперечував присутності регулярних армійських корпусів збройних сил РФ на території України. Нас не дивують нові тренди кремлівської брехні. Наше завдання – викинути російських окупантів (регулярних, нерегулярних, ГРУшників, ФСБшників та іншу сволоту), незалежно від того, як їх називає Путін, за межі України".

  Нагадаємо, сьогодні російський президент Володимир Путін під час підсумкової річної прес-конференції заявив, що в терористичних угрупування "ДНР" та "ЛНР" є російські військові. Президент України вже відреагував на сьогоднішню заяву кремлівського чільника. У свою чергу, Єнс Столтенберг заявив, що у НАТО ніколи не сумнівалися у наявності військ РФ на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Парубій: Іншого формату коаліції у ВР не існує
  Наступний матеріал
  МЗС: Голодування – єдиний засіб протидії свавіллю так званого "російського правосуддя"
  Теги:
  Loading...