politdengi.com.ua

Турчинов про останні дії Кремля: Путін в усьому копіює Гітлера

  Секретар РНБО вважає зазіхання російської влади на українську бібліотеку проявом "панічного страху перед Україною".

  Коментар під заголовком "Звичайний рашизм" посадовець опублікував на своїй сторінці у Facebook. Олександр Турчинов зазначив: "Найпоширенішою ілюстрацією часів існування нацистської Німеччини стали палаючі звалища вилучених книжок, які не вписувались в їх антилюдську ідеологію. Сьогодні колесо історії зробило черговий оберт на 360 градусів, і в Москві заарештували директора української бібліотеки. В бібліотеці вилучають книги з історії України та інформаційні матеріали про нашу державу".

  Секретар РНБО підкреслює: російський режим в усьому копіює Гітлера – "починаючи з агресивних зазіхань на чужу територію, знищення будь-якого опозиційного спротиву та інакомислення всередині країни, з тотального промивання мізків мільйонам громадян та завершуючи знищенням українських книжок і будь-яких згадок про нашу національну ідентичність, нашу історію та викривленням будь-якої правдивої інформації про Україну".

  "Все це говорить про їх страх, тваринний страх втратити владу і панічний страх перед Україною. Вони нас бояться, тому що нездатні перемогти, тому що фактом самого існування незалежної України ми щодня вбиваємо цвяхи в труну російського імперського реваншизму, руйнуючи всі спроби відродження кривавої російської імперії" – переконаний посадовець.

  Нагадаємо, українська делегація уже звернулася до Постійної ради ОБСЄ щодо подій у Москві.

  Попередній матеріал
  Безсмертний: Політичне врегулювання на Донбасі неможливе без відновлення діяльності українських партій і ЗМІ
  Наступний матеріал
  У п’ятницю вночі в Києві прогнозують до 4 градусів морозу
  Теги:
  Loading...