Facebook / Олександр Турчинов

Турчинов погодився з Лавровим: З України треба вивести найманців – ЗС РФ з Донбасу і Криму

  Разом з російськими найманцями голова РНБО порадив не забути вивести з території України і регулярні підрозділи російських збройних сил.

  Секретар РНБО Олександр Турчинов прокоментував заяву міністра закордонних справ Російської Федерації Сергія Лаврова щодо необхідності виведення іноземних найманців з території України.

  Український посадовець погодився із російським дипломатом, але з уточненням: "Можна погодитись з Лавровим, що з нашої території необхідно терміново вивести іноземних найманців, але разом з російськими найманцями, керівництву РФ потрібно не забути вивести регулярні підрозділи російських збройних сил і не тільки з Донбасу, а й з Криму".

  Нагадаємо, сьогодні Президент України Петро Порошенко заявив, що дані розвідки підтверджують факт наявності на українській території військової техніки і солдатів Російської Федерації. Про це він сказав під час свого виступу на 12-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES).

  "Жоден російський солдат, жоден російський танк не повернулися до Росії, на жаль. Наші розвідувальні джерела разом із нашою супутниковою розвідкою підтверджують, і наші трансатлантичні партнери підтверджують, що в Україні є місце, де просто не дозволяють доступ спостерігачам ОБСЄ", – повідомив глава держави.

  Попередній матеріал
  Федічев: Нам потрібний абсолютно інший стан військової дисципліни
  Наступний матеріал
  Міноборони запустить електронний облік військового реманенту - Колесніков
  Loading...