фото РНБО

Турчинов ознайомив посла Великої Британії з російськими методами ведення гібридної війни

  Секретар РНБО зазначив, що вище політичне керівництво Російської Федерації руйнує систему колективної безпеки та нав'язує світу нову парадигму – сили та зброї.

  Прес-служба Ради національної безпеки і оборони України інформує про зустріч секретаря РНБО Олександра Турчинова з Надзвичайним і Повноважним послом Великої Британії в Україні Джудіт Гоф. У ході зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію, що склалася в Україні, питання реформування сектору безпеки та оборони і перспективи співробітництва між нашими країнами, зокрема в питаннях, пов'язаних з сектором безпеки і оборони.

  На прохання посла Олександр Турчинов детально розповів про методи ведення Росією гібридної війни. Він наголосив, що окупанти постійно зривають Мінські угоди, "зокрема, щодня продовжуються обстріли українських позицій". "Протягом останньої доби, крім обстрілів, відбулось два бойових зіткнення, під час яких підрозділи Збройних Сил України зупинили спроби терористів прорвати нашу оборону", - повідомив посадовець.

  Турчинов зазначив, що вище політичне керівництво Російської Федерації руйнує систему колективної безпеки та нав'язує світу нову парадигму – сили та зброї. "Саме тому ми вважаємо, що санкції проти Росії не можуть нести тимчасовий характер", - додав він.

  Також співрозмовники звернули увагу на питання реформування сектору безпеки і оборони нашої країни. За словами Джудіт Гоф, Велика Британія готова допомагати Україні на цьому шляху, "надаючи експертну та технічну підтримку".

  Також дипломат наголосила, що її країна продовжить надавати підтримку Україні, "і це є нашим довготривалим зобов'язанням". "Сподіваємось, що Україна невдовзі стане процвітаючою країною, зберігши свою територіальну цілісність", - підсумувала вона.

  Попередній матеріал
  США ввели санкції проти платіжної системи "Яндекс.Деньги"
  Наступний матеріал
  У Херсоні відкрили меморіальний комплекс загиблим воїнам АТО
  Теги:
  Loading...