turchynov.com

Турчинов: Наші партнери досі бояться дратувати Росію

Голова РНБО стурбований відсутністю військово-технічної співпраці з партнерами України

Секретар Ради Національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов виступив під час урочистостей з нагоди річниці створення батальйону ім. генерала Кульчицького Національної гвардії України, інформує сайт РНБО.

Посадовець зазначив: "Я з величезною повагою і шаною хочу сказати, що батальйон імені Кульчицького – це знакова військова частина, яка однією з перших прийняла на себе удар ворога, і яка і сьогодні стоїть попереду, готова виконати свій обов'язок".

Турчинов наголосив: два роки тому, на початку агресії Російської Федерації проти України, Збройних Сил в державі фактично не було. Ситуацію вдалось виправити завдяки добровольцям, підкреслив секретар РНБО: "Вже 14 березня біля сцени Майдану була поставлена палатка, і розпочався запис добровольців, які підуть на фронт. Так починалася історія славетного батальйону, який гідно носить ім'я Героя України Кульчицького".

Щодо сьогоднішньої ситуації секретар РНБО заявив: "Загроза не стає меншою". "Так, сьогодні армія боєздатна, ми збільшуємо потенціал нашого оборонно-промислового комплексу, відновлюємо ракетний потенціал, забезпечуємо потреби нашої армії, Національної гвардії, власною технікою та сучасною зброєю", - зазначив Турчинов, додавши: "На превеликий жаль, і досі відсутня військово-технічна співпраця з нашими партнерами... Вони бояться дратувати Росію. У нас немає іншого шляху, як власними зусиллями, власними кров'ю і життям захистити державу і забезпечити майбутнє наших дітей".

Як повідомляв 5.ua, під час урочистостей Президент України і секретар РНБО вручили бійцям батальйону ім. генерала Кульчицького державні нагороди. Також свої привітання бійцям передали і волонтери.

Попередній матеріал
Визволені з полону терористів українці вперше після довгої розлуки побачилися з рідними
Наступний матеріал
У КНДР американського студента посадили на 15 років за пропагандистський плакат
Теги:
Loading...

У будівлі Нацгвардії встановили пам'ятник генерал-майору Кульчицькому

На Майдані відзначили другу річницю створення першого батальйону Нацгвардії

Силами АТО від окупантів вдалося звільнити дві третини Донбасу – Президент