5 канал

Турчинов: Мінімальна зарплата військового має бути не менше 7 тис. грн, інакше мотивації підписувати контракт не буде

Оборонний бюджет розміром 100 млрд грн - це мінімум, який дозволяє протистояти агресії Російської Федерації.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

"100 млрд грн - це не весь оборонний бюджет. Рада національної безпеки і оборони затвердила військовий або оборонний бюджет нашої країни і він відповідно до позицій, які відображені в стратегії нацбезпеки, а також у військовій доктрині нашої країни, це 5% від ВВП і на безпеку і оборону, а на саму оборону десь біля 3% від ВВП. 5% від Валового внутрішнього продукту, який уряд прогнозує на наступний рік - це порядку 113 млрд грн", - сказав він.

За словами Турчинова, це "той мінімум, який дозволяє нам протистояти агресії". Він також додав, що мінімальна зарплата військового має складати не менше 7 тис. грн.

"Ми ставимо завдання, щоб мінімальна зарплата військового була не менше 7 тис. грн, тому що інакше мотивації підписувати контракт практично не буде. Це нульова позиція, над цим ми повинні працювати, цьому має бути присвячений бюджетний розпис", - зазначив Секретар Ради національної безпеки і оборони України.

Повну версію розмови з Олександром Турчиновим дивіться в рубриці ІНТЕРВ'Ю

Нагадаємо, Кабінет міністрів України пропонує закласти в державний бюджет наступного року 100 млрд грн на оборону країни.

Попередній матеріал
Порошенко присвоїв звання "Мати-героїня" 940 жінкам
Наступний матеріал
В Іспанії археологи виявили "Пікассо кам'яної доби"
Теги:
Loading...