politdengi.com.ua

Турчинов: Чим кривавіший режим – тим страшнішим є його кінець, і Росія не буде винятком

  Черговою спробою Путіна приховати свої злочини назвав секретар РНБО Олександр Турчинов дозвіл Верховного суду РФ засекретити військові втрати російської армії у мирний час.

  Турчинов охарактеризував ситуацію так: "Спроби приховати свої криваві злочини завжди примушують тиранів забороняти говорити правду. Агресія, страх і брехня стали сутністю путінського режиму. Приховування військових втрат – це демонстрація принизливого відношення до військових, як до гарматного м'яса, а до батьків загиблих – як до мовчазних рабів".

  Секретар РНБО наголосив, що формулювання "військові втрати у мирний час" для РФ є взагалі нісенітницею: "Тому що, починаючи з окупації Криму, Росія безперервно веде неоголошену війну і несе бойові втрати". "Російська пропаганда та влада поставили гриф "таємно" на втрати, яких вони зазнали під час агресії на Донбасі, так само Путін приховуватиме свої втрати під час війни на Близькому Сході", – зазначив Турчинов.

  Він підсумував: "Така сутність тиранів, які бояться власного народу та приховують від нього правду про свої криваві злочини". Турчинов зазначив, що чим кривавіший режим – тим страшнішим є його кінець, "і Росія не буде винятком".

  Нагадаємо, указ президента Росії про засекречування втрат серед військовослужбовців у мирний час був опублікований 28 травня цього року. Влітку російський суд уже визнав його законним для РФ.

  Попередній матеріал
  Терористи випустили 40 мін по селу Болотенне – штаб АТО
  Наступний матеріал
  СБУ схопила на хабарі запорізького рибінспектора
  Теги:
  Loading...